Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Polskie Towarzystwo Parazytologiczne

    


IV Konferencja Naukowa; Wrocław, 24 listopada 2017 r.IV Konferencja Naukowa pt. „Wektory i patogeny w przeszłości i przyszłości” 
24 listopada 2017 r. 

In Memoriam Profesor Elżbiety Lonc

Konferencja objęta honorowym patronatem Jego Magnificencji prof. dr hab. Adama Jezierskiego – Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego, Rafała Dutkiewicza - Prezydenta m. Wrocławia, Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów (PTM) oraz Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego (PTP)

Szanowni Państwo,


W imieniu komitetu organizacyjnego mam przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w IV-tej konferencji pt. "Wektory i patogeny w przeszłości i przyszłości", organizowanej przez Instytut Genetyki i Mikrobiologii Uniwersytetu Wrocławskiego przy współudziale Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów, Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego i Urzędu Miejskiego Wrocławia, która odbędzie się 24 listopada 2017 w Instytucie Genetyki i Mikrobiologii UWr (ul. S. Przybyszewskiego 63/77, 51-148 Wrocław).

Jednocześnie informuję, że termin zgłoszenia udziału w konferencji oraz nadsyłania streszczeń doniesień konferencyjnych upływa 27.10.2017 r.
Zgłoszenie uczestnictwa oraz streszczeń doniesień konferencyjnych należy dokonać drogą elektroniczną na adres e-mail

Program konferencji dostępny jest tu, a tutaj do pobrania znajduje się wzór formularza zgłoszeniowego.

Informacje na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie

W nadziei na przyjęcie zaproszenia łączę wyrazy szacunku,

Katarzyna Morka
Sekretarz Konferencji