Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Polskie Towarzystwo Parazytologiczne

    


VII MKN: Włośnica i inne odpokarmowe pasożytnicze zoonozy

VII MKN: Włośnica i inne odpokarmowe pasożytnicze zoonozy

Zakład Parazytologii i Chorób Inwazyjnych Państwowego Instytutu Weterynaryjnego - Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach oraz Polskie Towarzystwo Parazytologiczne zapraszają 13 -15 września 2017 roku do udziału w VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej: ′Włośnica i inne odpokarmowe pasożytnicze zoonozy′, która odbędzie się w Hotelu ′BIAŁOWIESKI′, ul. Waszkiewicza 218 B w Białowieży.

Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji należy przesłać poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 10.07.2017r. Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie: www.piwet.pulawy.pl w zakładce Konferencje, gdzie znajdzie się również formularz zgłoszeniowy.

Koszt uczestnictwa wynosi 600 zł i obejmuje udział w konferencji, materiały konferencyjne, zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubra oraz udział w spotkaniu towarzyskim.

Zakład Parazytologii i Chorób inwazyjnych, Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy - dr Mirosław Różycki, lek. wet. Ewa Bilska-Zając, lek. wet. Ewa Chmurzyńska - Tel.: 81 889 3314/ 81 889 3313, e-mail: mrozycki@piwet.pulawy.pl , ewa.bilska@piwet.pulawy.pl , ewa.chmurzynska@piwet.pulawy.pl

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tu.
Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.piwet.pulawy.pl