Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Polskie Towarzystwo Parazytologiczne

    


56. Dzień Kliniczny Parazytologii Lekarskiej

56. Dzień Kliniczny Parazytologii Lekarskiej

Polskie Towarzystwo Parazytologiczne ŁO, Zespół Parazytologii i Mykologii Komitetu Biologii Organizmalnej II Wydziału PAN oraz Katedra Biologii i Parazytologii Lekarskiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zapraszają na 56. Dzień Kliniczny Parazytologii Lekarskiej nt. „Neuroinwazje wywołane przez grzyby i pasożyty”, który odbędzie się w Łodzi 2 czerwca 2017 roku.
Komitet Organizacyjny 56. DKPL prosi o zgłoszenie udziału oraz tytułów doniesień w języku polskim i angielskim do dnia 15 kwietnia 2017 r. do Komitetu Organizacyjnego, Zakład Biologii i Parazytologii Lekarskiej UM, Plac Gen. J. Hallera 1, 90-647 Łódź, e-mail: dkpl.lodz@wp.pl.
Formularz zgłoszenia jest dostępny na stronie:  http://kbopan.home.amu.edu.pl/pliki/Komunikat%2056%20DKPL[7112].pdf.
Prace prezentowane na zjeździe - po uzyskaniu pozytywnych recenzji - mogą zostać wydrukowane w pełnej wersji w Annals of Parasitology.
Informacje szczegółowe dotyczące przygotowania pracy do druku, znajdują się na stronie czasopisma w zakładce „Guide for authors” (http://annals-parasitology.eu/go.live.php/PL-H170/instruction-for-authors-preparation-of-the-manuscript.html). Ostateczny termin nadsyłania prac do Redakcji AoP (e-mail: editor@annals-parasitology.eu) upływa 30. kwietnia 2017 r.