Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Polskie Towarzystwo Parazytologiczne

    


Genom-Człowiek-Świat-Zagrożenia

III Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Medycyna Personalizowana "Genom-Człowiek-Świat-Zagrożenia” odbędzie się w dniach 23.-25. listopada 2016 r., w Lublinie.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Medycyna Personalizowana, organizowanej w tym roku pod hasłem: Genom-Człowiek-Świat-Zagrożenia chcielibyśmy serdecznie zaprosić Członków Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego do udziału w Konferencji, która odbędzie się w Lublinie w dniach 23-25 listopada 2016 r. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej Organizatora (= kliknij TUTAJ).

W ramach Konferencji odbędzie się sesja Środowiskowe zagrożenia zdrowotne (mikrobiologia, mykologia, wirusologia, parazytologia, ochrona środowiska). Sesji naukowej przewodniczyć będą:
dr hab. n. farm. Anna Bogucka-Kocka – Kierownik Katedry i Zakładu Biologii z Genetyką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
oraz
dr hab. n. wet. Tomasz Cencek, prof. nadzw.– Kierownik Zakładu Parazytologii i Chorób Inwazyjnych PIWet w Puławach.

Podczas sesji wykład plenarny wygłosi – dr hab. Tomasz Cencek, prof. nadzw.


Komitet Organizacyjny